Zlot Pojazdów Zabytkowych

W sobotę 19 września o g. 15 otworzymy główną atrakcją festynu, którą będzie I Zlot Pojazdów Zabytkowych w Rybienku Leśnym. Miejscem zlotu będzie oczywiście ul. Wołowskiego, „nad Stawami” w Rybienku Leśnym (koło restauracji Baśniowa). Impreza nawiązuje do tradycji przedwojennego gigantycznego parkingu funkcjonującego w tym miejscu. To tu właśnie docierały eleganckie limuzyny warszawskich letników przyjeżdżających tłumnie w letnie weekendy na modną i elitarną wtedy (a jakże!) plażę w Rybienku Leśnym nad Bugiem.
Zgłoszenia pojazdów na zlot prosimy dokonywać mailem na adres zapisy@rybienkolesne.pl z podaniem imienia i nazwiska osoby wystawiającej pojazd i krótkiego opisu pojazdu. Przyjmujemy na zlot pojazdy co najmniej 30-letnie. WSTĘP WOLNY!

sobotę 19 września 2020 o g. 15 otworzymy I Zlot Pojazdów Zabytkowych w Rybienku Leśnym. Miejscem zlotu będzie oczywiście ul. Wołowskiego, „nad Stawami” w Rybienku Leśnym (koło restauracji Baśniowa). Impreza nawiązuje do tradycji przedwojennego gigantycznego parkingu funkcjonującego w tym miejscu. To tu właśnie docierały eleganckie limuzyny warszawskich letników przyjeżdżających tłumnie w letnie weekendy na modną i elitarną wtedy (a jakże!) plażę w Rybienku Leśnym nad Bugiem.

🚗 Zgłoszenia pojazdów na zlot prosimy dokonywać mailem na adres zapisy@rybienkolesne.pl z podaniem imienia i nazwiska osoby wystawiającej pojazd i krótkiego opisu pojazdu. Przyjmujemy na zlot pojazdy co najmniej 30-letnie.

🚗 EDIT 13/09: Po otwarciu zlotu odwiedzie się prezentacja pojazdów a następnie bezpośrednio po koncercie Olga Prusik Band, a wiec ok. godz. 18-19 odbędzie się parada pojazdów ulicami Rybienka Leśnego i Drogoszewa na trasie: ul. Wołowskiego – ul. Powstańców – ul. Szczęśliwa – Aleja Wolności – ul. Poniatowskiego – ul. Wołowskiego (powrót na miejsce zlotu).

WSTĘP WOLNY!