Dołącz do nas

STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW RYBIENKA LEŚNEGO I OKOLIC to grupa ludzi i łączący ich, wspólny cel – zrobić coś dobrego i wciąż poprawiać otaczającą nas rzeczywistość.

Jeśli jesteś osobą, która lubi angażować się w działalność społeczną, szczególnie na poziomie lokalnym, to świetnie trafiłeś. Zapoznaj się z naszymi inicjatywami i zobacz, czy to jest „to coś”.

Chcesz zostać członkiem Stowarzyszenia Nic prostszego!

Jesteśmy otwarci na nowych członków, którzy swoją energią i aktywnością chcieliby wspomóc nasze działania. Jeśli chcesz zostać jednym z nas, skorzystaj z poniższej instrukcji.

Jak zostać członkiem Stowarzyszenia?

KROK 1
Zapoznaj się z naszym Statutem i dotychczasowymi działaniami. Czy odpowiada Ci nasz styl i spełniasz warunki członkostwa? Jeśli tak, przed Tobą kroki 2 i 3.

KROK 2
Jeśli znasz kogoś z naszego zespołu, skontaktuj się z nim, aby uzyskać jego rekomendację. Jeśli jeszcze nie znasz nikogo z nas, zmień to! Napisz do nas na adres stowarzyszenie@rybienkolesne.pl lub za pośrednictwem Facebooka, a my chętnie poznamy Cię bliżej i udzielimy rekomendacji.

KROK 3
Wypełnij deklarację członkowską i przekaż bezpośrednio któremuś z członków naszego Stowarzyszenia. Zaprosimy Cię za zebranie i wspólnie porozmawiamy o wstąpieniu w nasze szeregi.

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA POBIERZ

Dlaczego warto?

  • zawrzesz nowe znajomości i zyskasz interesujące kontakty
  • zdobędziesz ciekawe doświadczenie, z którego na pewno nie raz jeszcze skorzystasz
  • zyskasz wpływ na kierunek działań Stowarzyszenia
  • udostępnimy Ci nasze zaplecze i wspólnie zrealizujemy Twoje pomysły
  • im nas więcej, tym więcej możemy zmienić – na lepsze

Z nami rozwiniesz skrzydła!