II Zlot Pojazdów Zabytkowych – Rybienko Leśne 2021

Zapraszamy na II Zlot Pojazdów Zabytkowych w urokliwej scenerii Rybienka Leśnego w Wyszkowie nad Bugiem. Impreza będzie częścią festynu „Dni Rybienka Leśnego 2021.”

W sobotę 4 września 2021 o g. 15.00 otworzymy II Zlot Pojazdów Zabytkowych w Rybienku Leśnym. Miejscem zlotu będzie oczywiście ul. Wołowskiego, „nad Stawami” w Rybienku Leśnym (koło restauracji Baśniowa). Impreza nawiązuje do tradycji przedwojennego gigantycznego parkingu funkcjonującego w tym miejscu. To tu właśnie docierały eleganckie limuzyny warszawskich letników przyjeżdżających tłumnie w letnie weekendy na modną i elitarną wtedy (a jakże!) plażę w Rybienku Leśnym nad Bugiem.

Zgłoszenia pojazdów na zlot prosimy dokonywać mailem na adres zapisy@rybienkolesne.pl z podaniem imienia i nazwiska osoby wystawiającej pojazd i krótkiego opisu pojazdu. Przyjmujemy na zlot pojazdy co najmniej 30-letnie.

Po otwarciu zlotu odbędzie się prezentacja pojazdów a następnie odbędzie się parada pojazdów ulicami Rybienka Leśnego i Wyszkowa na wyznaczonej, zabezpieczonej trasie (powrót na miejsce zlotu).

WSTĘP WOLNY!
E-mail: zapisy@rybienkolesne.pl
Tel. 661 601 210